Sadzenie lasów

Czy firma może sadzić lasy? Oczywiście, że TAK!

Jeśli zastanawiałeś się, co możesz jeszcze zrobić w swojej firmie, by stała się jeszcze bardziej przyjazna środowisku – mamy dla Ciebie świetną podpowiedź! Inicjatywa posadzimy.pl>> to świetna opcja dla każdego (nie tylko dla przedsiębiorcy), komu leży na sercu los naszej planety i chce dołożyć chociaż małą cegiełkę do odbudowy świata przyrody.

O co chodzi? To bardzo proste – Ty klikasz, a posadzimy.pl sadzi w Twoim imieniu drzewa!

Nie każdy ma czas i możliwości, by samemu pojechać do szkółki po sadzonki i je posadzić. Co więcej, jest to po prostu niewskazane, ponieważ tylko specjaliści z nadleśnictwa wiedzą jakie gatunki sadzić i gdzie. Możesz jednak sponsorować nowe nasadzenia i cieszyć się własnym kawałkiem lasu – to świetny sposób na wyrażenie swojej troski o środowisko i pomoc w walce z jego degradacją.

Jak działa posadzimy.pl?

Wybierasz ile drzew chcesz posadzić i dokonujesz szybkiej płatności online (koszt posadzenia jednego drzewka to 9,99 zł). Po zatwierdzeniu datku otrzymujesz certyfikat, a resztą zajmuje się posadzimy.pl – przygotowują sadzonki, znajdują odpowiednie miejsce i sadzą drzewka w Twoim imieniu. Po akcji nasadzeń otrzymujesz e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twój kawałek lasu wraz z certyfikatem z nadleśnictwa potwierdzającym jego legalność.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ>>

Drzewa, które posadziłeś produkują tlen i pomagają walczyć z globalnym ociepleniem!

Sadź drzewa w swojej firmie i dla swoich klientów!

Korzystając z posadzimy.pl możesz przenieść swoją firmę w nowy wymiar… ekologii!

Chcesz przykład? Firma Higiena Serwis>> (patron naszego serwisu) wdrożyła u siebie takie rozwiązanie – dla każdego klienta, który dokona zakupów w sklepie online za wskazaną kwotę sadzi drzewo. Klient dostaje certyfikat, którym może się pochwalić w ramach swoich działań proekologicznych i cieszy się swoim wkładem w odbudowę środowiska naturalnego. Ponadto, na dobry początek, każdy pracownik Higiena Serwis otrzymał od właściciela firmy swoje drzewko. Łącznie posadzono 22 drzewa (stan na grudzień 2021), które tworzą niemal 25mkw lasu!

Dowiedz się więcej i też wejdź na drogę ekologicznej firmy. Przeczytaj>>

Ciekawostki o posadzimy.pl

  • Łącznie posadzono już ponad 63 400 drzew.
  • Na stronie znajduje się ranking sadzeń – sadząc drzewka możesz je komuś dedykować (np. dzieciom, rodzicom, ukochanej osobie, klientom czy partnerom biznesowym).
  • Sadząc drzewa dostajesz informacje – jaką powierzchnię lasu stworzyłeś, ile tlenu rocznie Twoje drzewa produkują, ile pochłaniają CO2 i ile kg papieru zwracają.